strona głównao nasofertagaleriaaktualnościkontakt
baner
Witamy na naszej stronie! horizontal

Stomatologia Bąkowscy
ul. Zakopiańska 91
60-467 Poznań  - jak dojechać?

ul. Jagiełły 18 
62-010 Pobiedziska
 - jak dojechać?

ul. Senatorska 44 
64-360 Zbąszyń
 - jak dojechać?

bottom
O nas
horizontal

Gabinety pod nazwą ,,Stomatologia Bąkowscy" mają ponad stuletnią tradycję. Jest to czwarte pokolenie stomatologów, które na przestrzeni tego czasu wypracowało sobię markę u oddanych i wiernych pacjentów. Pionierem w tym zawodzie był Jan Bąkowski. Następnie jego syn Edmund Bąkowski, założył istniejący do dziś gabinet dentystyczny w Zbąszyniu, który przejął jego syn Wojciech (pracując w nim do 2007r.). Wojciech Bąkowski rozszerzył działalność o gabinet w Poznaniu powstały na początku lat 80-tych. Mały rodzinny gabinet przy ulicy Zakopiańskiej 95 w takiej formie funkcjonował do dziś, by w roku 2011 przenieść się do przestronnych wnętrz, wyposażonych w nowoczesny sprzęt diagnostyczno - leczniczy. Aktualna forma ,, STOMATOLOGIA BĄKOWSCY" to grupowa praktyka Rafała (syna Wojciecha) i Katarzyny Bąkowskich w nowej siedzibie przy ul. Zakopiańskiej 91 i dwie praktyki w Pobiedziskach i Zbąszyniu. Mimo rozbudowy i wdrożeniu nowych technologii chcemy aby forma i charakter rodzinnej praktyki zostały zachowane.

Poznańska siedziba naszej praktyki składa się z zaopatrzonych w nowoczesny sprzęt gabinetów zabiegowych, przestronnej, komfortowej poczekalni z toaletą i sterylizatornii.
Pomieszczenia są klimatyzowane i dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Stanowiska wyposażone w radiowizjografię i kamery wewnątrzustne, połączone ze sobą siecią informatyczną umożliwiają skuteczną diagnostykę, kontrolę i dokumentację leczenia.
Przed budynkiem znajduje się wygodny parking dla naszych Pacjentów i przystanek autobusowy linii 60.